| ๓คгเคภค a întrebat:

Spuneti-mi va rog daca pot afla parola de pe facebook daca am uitat-o?
Am nevoie urgent!

Răspuns Câştigător
| CannbalCorpse a răspuns:

Cand trebuie sa te loghezi, o sa vezi ca scrie acolo 'Am uitat parola " ei o sa iti trimita un email pe id.ul dupe care ai facut contul de facebook. Dupa ce primesti email.ul schimbi parola si gata.
Sper ca te.am ajutat.O seara buna.

| ๓คгเคภค explică (pentru CannbalCorpse):

Multumesc mult, dar pot sa schimb mail-ul? Ca am uItat parola si acolo big grin

| CannbalCorpse a răspuns (pentru ๓คгเคภค):

Daca ai uitat parola de la id, trebuie sa o schimbi happy dai click pe Yahoo Messenger, jos acolo scrie forgot your password, dai click si raspunzi la intrebai! Dupa ce ai schimbat parola, intri pe email si gata.

6 răspunsuri:
| cυρcαкє a răspuns:

Bună :).

Intră aici : https://www.facebook.com/login/identify?ctx=recover

Iar cea mai simpla soluție este să scrii în prima casetă numărul de telefon sau e-mailul.

Succes :*!
Pa, pa :-h.

| valentingb a răspuns:

Da, parola iti va fi trimisa prin mail sau prin mesaj text pe telefon.
,, Am uitat parola,,

| ๓คгเคภค explică (pentru valentingb):

Ce trebuie sa fac ca sa-mi vina parola prin mesaj?

| valentingb a răspuns (pentru ๓คгเคภค):

Trebuia sa iti validezi contul cu numarul tau de telefon.Dar poti primi parola pe mail.