| thegoatgirl a întrebat:

Dau funda! Deci, am un crush de 2 ani si ceva si il plac foarte mult dar stiu ca e toxic. El vrea distractie, eu ceva serios. Vreau sa trec peste dar nu reusesc. Mi-e prea frica sa-i dau drumul, sa-l las sa plece sau ii spun la revedere as ramane total singura, m-a simti goala. Sfaturi, va rog? Nu functioneaza cu da-i block. Il am la block de mult. Nu mi-l poate scoate din cap. Are ceva special ce altcineva nu are... AJUTOR! Vreau sa nu il mai iubesc.

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ce e asa toxic la el? poate vrea si el sa iubeasca dar nu are pe cineva ca in ziua de azi nu prea ai pe cine, tu crezi ca noi baieti suntem psihopati? normal ca si noi vrem afectiune, prima oara credem ca sexul =iubire dar cand iubim stim ce e iubirea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubirea nu trece peste noapte.Ai putea sa incerci o relate, poate pana acum n-a gasit persoana potrivita si de aia cauta numai distractie.Incetul cu incetul il vei uita.Are ceva special? Ti se pare crede-ma.Pentru ca il iubesti.Ai sa vezi ca urmatorul baiat pe care il vei placea o sa aiba ceva si mai special si tot asa.

| PepsiGirl a răspuns:

Sigur îl uiți! Câți ani ai? Dacă ești eleva gândește-te ca ai viața înainte si in lumea asta nu este doar el singurul bărbat! O sa crești îți întemeiezi o familie copii și gata o sa îl uiti