| Dixygirl a întrebat:

Dau funda la cele mai multe idei:*. Ce sa fac maine dupa ce vin de la scoala?
Astept raspuns.
Multumeschappy

Răspuns Câştigător
| Ađııa a răspuns:

Depinde...Daca esti de dimineata la scoala, ai putea sa faci o gramada de lucruri. happy
-sa dormi
-sa iesi sa te plimbi
-sa faci poze
-sa mergi la cumparaturi
-sa iti scoti cainele la plimbare
-sa asculti muzica

Daca esti dupa amiaza...mai naspa aici. Eu una nu prea am timp sa fac nimic. Ai putea sa iesi pe afara sa iei aer, asa de venirea primaverii. tongue Sa iti iei telefonul` sau Mp3`ul,o prietena sau 2 si sa mergeti cu bicicletele/rolele.
asta suna cam absurd: Sa stai si sa vezi cum inverzesc copacii. laughing Eu una sunt fascinata ca a venit in sfarsit primavara. love struck
Bye :*

1 răspuns:
| carabinierr a răspuns:

Fa si tu ce iti place cu adevaratwinking