| anonim_4396 a întrebat:

Dau funda la cine imi spune cei mai multi cantareti si cantarete, dar si trupe americane si din Anglia

Răspuns Câştigător
| GoldVali a răspuns:

Hai sa lamurim ceva:pui intrebari de parca esti dusa cu pluta, cu cele mai multe trupe, cele mai multe melodii etc. Nu-ti raspund decat 2-3 pentru ca e o intrebare fara sens si pentru ca ai mai pus-o si nu ai dat funda dupa ce ai primit liste interminabile.
Succes la googlebig grin

| anonim_4396 explică (pentru GoldVali):

E adevarat ceea ce spui, dar..nu eu nu sunt multumita de raspunsuri.
Si inca ceva: Nu o sa mai fac ''Cele mai multe...'' deoarece, pot fi multe..., darnu ma multumesc.
Tu mi-ai dat un sfat

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Michael Jackson; Justin Bieber, Aba.