| anonim_4396 a întrebat:

Dau Funda! [legat de barn buddy]
am mai pus intrebarea odata dar am nevoie de mai multe raspunsuri big grin
cum se face ca unii jucatori barn buddy vand recolte de 15, 332, 111 sau au coins 32, 114, 663 si multe multe animale in ferma big grin [care se pot lua doar cu coins si nu cu credite, multi porci, vacutze, cai etc.] e vreun program big grin va rog help happy. dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| мicutza a răspuns:

Este un program dar acela nu prea functioneaza, cel putin mie nu imi functioneaza corespunzator si imi ia din creditele mele pe care l am, dar poti incarca tel mobil si poti cumpara monede hi5, dupa care transformi monedele hi5 in monede BB

1 răspuns:
| musky9 a răspuns:

Apoi faza e urmatoare:cei care au milioane de coinsuri au cate 3-4 hi5 si pe hi5 principal cel care are multe monede planteaza doar orhidei si de pe celelalte hi5 tot fura cu caine si face cam 2-3 milioane de coinsuri pe ziwinkingsper ca am fost de folos