| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut la cineva pe barn buddy si-a vandut o recolta de 4, 443, 222 monede si are foarte multe animale... o gramada de porci, cai, vacutze si tot ce se poate cumpara cu coins straight face si 16, 133, 222 bani straight face stie cineva plsss :d dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| Frau a răspuns:

Dahappy probabil ca are nivel foarte mare. sunt in aceiasi situatiestraight face am cumparat toate terenurile am multe animale si am ajuns la un stadiu cand efectiv nu am ce face cu baniistraight face intelegi? a strans atat de mult straight face animalele cu cat iti iei mai multe cu atat se reduce xp-ul pe care il primestiistraight face vei ajunge si tu acolo stai linistita! daca vrei mai curand planteaza flori in special!winking

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am luat toate cupele la florile care se pot lua cu coins.sad am vreo 2 prieteni au ferma plina de animale, lvl mare si am inteles ca este vorba de un program.eu am lvl 133.