| anonim_4396 a întrebat:

DAU FUNDA!
Pana acum jucam counter strike 1.6 pe un server misto...acum.mi-am tras counter strike source si cand vreau sa adaug la favorites serverul pe care jucam nu merge.adica bag ip-ul si nu se intampla nimic... ce sa fac sa mearga?
dau funda.

3 răspunsuri:
| danny1337 a răspuns:

Pai este o mare diferenta intre CS 1. 6 si CS:Source. Source este pe platforma HL2 iar 1. 6 este pe platforma HL1... Pentru a te juca pe serverul favorit de 1. 6 downloadeaza la loc CS 1. 6... Daca vrei sa te joci Source pe alt server dai la internet si iti gaseste destule happy

| blablablaa a răspuns:

Nu imi mai merge nici un tip ce cs. 1. 6
se misca in reluare. orice versiune.si modificata si orice.
pe toate cand le trag se misca in reluare.si nu am luat distroy.crying
ce sa fac?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scrie in consola rate 9999 si fps_max 101, o sa mearga mai bine, daca totusi se blocheaza e de la internet sau ai un calculator mai vechi sau ai virusi/erori in calculator.