| xXyOnutZhXx a întrebat:

Cand intru in counter strike si dau find server nu imi apare chestia aia unde pot sa adaug servere la favorites imi intra direct pe un server ce sa fac sa-mi apara din nou sa adaug la favorites si sa caut servere! dau funda +vot

5 răspunsuri:
| Iliutz a răspuns:

Descarcati gamemenu... Si il pui la unde ai cs instalat la cstrike

| crismany a răspuns:

Ai serverul virus adica ala de iti tot intra dezinstaleaza cs-ul si re-instaleazal si o sa iti mearga

| xXyOnutZhXx explică (pentru crismany):

L`am reinstalat si nu mergesad

| xXyOnutZhXx explică (pentru crismany):

La inceput merge si peste cateva ore iar imi intra direct pe server

| xXyOnutZhXx explică (pentru crismany):

Si imi apar si serverele in meniu dc?