| duddy_9191 a întrebat:

Dau funda! Pe ce site ma pot uita la filme(seriale) cu tot cu subtitrare in limba romana? cum ar fi The Vampire Diaries...

1 răspuns:
| CocoMexii a răspuns:

V p la y. r o - pune legat ca aici nu imi da voie straight face ai foarte multe seriale, de asemenea si Jurnalele Vampirilor, sunt pe sezoane, cu foarte multe episoade love struck happy eu am reusit sa ma uit la tot big grin vizionare placuta!big hug ( nu merge sa pun link-ul complet straight face )