| EyeCandy a întrebat:

Dau funda! Problema mea este urmatoarea: am laptop [fara mouse]... si din greseala, nu stiu ce am facut de am micsorat pagina de internet, adica Googe-lu tongue Cum sa mi-o fac la loc? La calculator stiu ca trebuie ctrl si mousee dar nu pot sa fac asta daca am mouse-u din laptop.Multumesc anticipat! Dau funda! again tongue

Răspuns Câştigător
| Alexăndruţaa a răspuns:

Heii love struck. Vorbesti de :

•Google chrome?

- In dreapta sus este in bara de meniuri o cheita, langa o chestie verde laughing). [Dai pe ea si la a5-a optiune scrie mariti: Dai pana la 100 %]

Daca vorbesti de google mozilla:

Ctrl si "plus [+]

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La setările paginii ai măriți /micșorați. Acolo îți alegi cât de mare sau mic să fie totul. Baftă!