| BlackMetalIsMyLife a întrebat:

Dau funda! Spuneti-mi modalitati prin care sa ma simt mai ametita stare de euforie ceva de genu dau funda cele mai multe si care sa si functioneze:X

Răspuns Câştigător
| NykuMjFan a răspuns:

Pai, cam ciudata intrebarea...ma rog. Banuiesc ca ai spirt acasa. Pune intr-o sticla, si trage pe nas doar mirosul... foarte adanc, in primul rand nu iti dauneaza, in al 2 lea rand e dezinfectant, si te si ameteste cam 5 secunde dar poti repeta laughing funda?

1 răspuns:
| nirvanacartof a răspuns:

Etnobotanicelaughing