| passyon22 a întrebat:

Ce bine ma simt astazilaughing,am o stare de euforie, eman energie, ce reprezinta ziua asta? are vreo semnificatie? mai vreaulaughing voi cum va simtiti?!?!?!

21 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Grozav. Cred că e ceva în aer... laughing

| passyon22 explică (pentru NOname):

Probabil dragoste mai multa si intelegere.laughing i dont know..cu toate ca e din ce in ce mai rau cu lumea asta din jurul nostru, tot mai rai suntem... energia e mai mult negativa decat pozitiva

| aleCsandrra a răspuns:

Ma simt stresata si intr-un fel fericita dar nu stiu.

| NeverSayNever a răspuns:

Am avut o zi frumoasa plina de zambete.

| passyon22 explică (pentru NeverSayNever):

Macar nu-s singurulbig grin hihi

| Daysee a răspuns:

Eu ma simt ca de obicei. nimic schimbat. Sunt unele superstitii din cauza ca e 12/12/12, dar nu cred in lucruri SF. Multora li se intampla sa fie euforici fara niciun motiv, si mie mi se mai intampla.
Pa, pa.

| NGheorghe a răspuns:

Cred ca inceput sa iti placa de noi (TPU)... si noua de tine! Asa ca pregateste-te! Urmeaza sa iti epuizam nervii! happy happy

| passyon22 explică (pentru NGheorghe):

Hmm,am un caracter puternic:d sper sa rezistbig grinbatting eyelashesCand voi claca, am sa apelez la voi sa ma ajutati

| Azazea a răspuns:

Kids, don't do drugs laughing

| passyon22 explică (pentru Azazea):

Yeahlaughing

| Azazea a răspuns (pentru passyon22):

Pai nu-i bine thinking

Răspuns utilizator avertizat
| Bambicuochiiverzi a răspuns:

Ma bucur ca te simit bine...si eu sunt binelaughing) ca de obicei.

| passyon22 explică (pentru Bambicuochiiverzi):

Inseamna ca si tu esti plina de viata si transmiti energie pozitiva celorlaltilaughing bun

| motolo9ve a răspuns:

Sunt cam intoarsa pe dos.

| passyon22 explică (pentru motolo9ve):

Vrei sa te ajutam sa iesi din starea asta?!batting eyelashesMa ofer:d

| motolo9ve a răspuns (pentru passyon22):

Nu mersilaughing) mi-am revenit!

| criss94 a răspuns:

Eu in fiece zi ma simt FOARTE BINE big grin si nu cred ca are vreo legatura cu nici o data ca astazi 12.12.1.2 :d tongue