| DuReX a întrebat:

{DAU FUNDA} stiu cineva cum pot sa adaug masini misto in san andreas gta? si cum?

Răspuns Câştigător
| rares056 a răspuns:

Daca vrei sa bagi masini misto in gta san andreeas scrie codul (everyoneisrich) si daca vrei cod de nitro la masini scrie codul(coxefgu)

3 răspunsuri:
| Filip_Marius_Sebastian_1997 a răspuns:

Fraiere e hesoyam

| dianahgk548 a răspuns:

Eu stiu unele parole din acest joc fiindca si eu am acest joc.iti spun parolele pe care le stiu:aezakmi, baguvix, hesoiam, kjkszpj, wanrltw, rocketman, ohdude, jumpjet, aiypwzq, kgggdkp, akjjyglc, coxefgl, ripazha, helloladies, buffmeup.