| Ralukutza_5288 a întrebat:

Dau FUNDA VA ROG AJUTATI-MA URGENT! Vreau sa va spun ca pana acum am avut (si am) abonament la telefon(pe orange). Vreau sa va intreb, daca am abonament, pot sa reincarc? Sau imi trebuie cartela reincarcabila?

5 răspunsuri:
| analia0103 a răspuns:

Iti trebuie cartele reincarcabila

| Choco a răspuns:

Pai avand in vedere ca ai abonament poti sa vorbesti cat vrei si sa trimiti cate mesaje vrei pentru ca si daca ramai fara minute si mesaje tot poti sa vb pe cost. deci nu ai nevoie sa iti reincarci
Si daca te refereai ca daca poti sa reincarci pe altcineva de pe abonamentul tau,... atunci da, poti... la *100# happy

| CяﻵsŁﻵηε a răspuns:

Bunahappy.
deci atunci cand ai un telefon, il poti folosi cu o kartela, avand 2 posibilitati:
1-sa ai abonament si sa iti dea ei un anumit numar de mesaje si minute la dispozitie;
2-kartela reinkarkabila,adica nu abonament,si inkarci tu in fiecare luna,cu kati euro vrei.
niciodata,nu poti reinkarka o kartela pe abonament.
daca vrei sa reinkarci tu,iti trebuie o alta kartela,mergi la orice magazin, si ceri "o kartela reinkarkabila in reteaua..."
sper ca tí-am fost de ajutor, te pup:*

| χZαнαяєℓ a răspuns:

Nu poti incarca daca ai abonament. O sa iti treaca la costsuplimentar daca depasesti minutele sau ceva de genul asta.

| dede_9981 a răspuns:

Pe abonament nu incarci! Primesti pe fiecare luna niste minute de la ORANGE depinde de cat ai abonamentul.