| daniela_9291 a întrebat:

am cumparat o cartela reincarcabila pentru cosmote, dar mi-am pierdut cartela telefonului. ce pot face pe cea reincarcabila am 6 euro... pot sa bag creditul pe abonament? va rog, imi trebuie urgent creditul acela...pls ajutati-ma:X

1 răspuns:
| frvtel a răspuns:

Trebuie sa-ti iei o alta cartela cu nr. si sa-ti incarci acolo creditul.Nu are nici o legatura cartela reincarcabila cu abonamentul. Daca totusi nu vrei sa iei o alta cartela cu nr. poti sa vinzi cuiva aceea cartela reincarcabila, ori sa o duci inapoi de unde ai cumparat-o si poate ti-o ia inapoi.