| yupiiiiiiiiiiiiii a întrebat:

Dau funda! vreau sa-mi fac-ti si mie o porecla. ma cheama Alina dar sa nu fie Alinuta sau Ali... ceva mai interesant

11 răspunsuri:
| Bylok a răspuns:

Buna!

Aliky

Liana

Liin

Lana

Alain

Ania

Lia

altele nu mai stiu... sper sa-ti placa:d

| forever4you a răspuns:

Lina...innastraight face

| zմzմツ a răspuns:

Depinde de comportamentul tau... poreclele ti le daruiesc alti oameni nu ti le alegi tu dupa nume neaparat. dar hai sa iti dau niste ideei...(lulu, lala, ina, lilo, kiwi, bloo, rozi, all, kid, inno, tina, loly, kent, eva, ani, pur, lina, elyze, elina, trixxie, dixxie, mixxy, lexxy, pixxie). Folosesteti imaginatiawinking.

| Printzess a răspuns:

Pai Aly mi se pare o porecla foarte frumoasathinking

poti sa zici Alya thinking

| Niinuuu a răspuns:

Nila
lina
nana
ina
lana
lulu
alinisor
nina
mai departe nu mai stiu =]]

| andragrigoras2000 a răspuns:

Alice
alini
ala
selinalaughing
lini
alini
alinuti
nu-ti
alunitarolling on the floor
alinarea
alintata
lina
alinita'
dragutica alini
ala
arabelali
arabel
aliner
aroner
norocea
alinuscahee hee
nina
anina
alesia
alisa
cam atat... fundita
?

| G30oRGy a răspuns:

Eu am o prietena Ayna sh ii zice toata lumea " Lila" da e fain:X:X

| Diidiiana a răspuns:

Buna.Eu am o colega care se numeste Alina si toata ii spune Alky. Sper sa fie de folos!

| yulysym a răspuns:

Albinutza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alina Anila
Nina
Rina, chiar nu mai ştiu! Cam greu de găsit, asta mi-a trecut prin minte! Bye bye happy

| larysa_8664 a răspuns:

Bombonik ti se potriveste esti dulke