| Ninna a întrebat:

DAU FUNDAAA! Vreau si eu descrieri de dragoste pentru Hi5, dar nu triste.

Răspuns Câştigător
| Emena a răspuns:

-I don`t need a parachute baby if i got you love struck
-Langa tine vreau sa visez si sa mai stau.
-dragostea`i un sentiment ciudat. m`a facut sa visez neincetaaat
-Ia`ma de mana si spune`mi ca ma iubesti. day dreaming
-Deseori dragostea nu e un joc, unde zarul chiar nu are nici un rost
-O femeie-n viata ta E ca focul, nu uita!
-Si au fost clipe cand tipam de fericire. si clar! o sa mai fie
-Ai venit peste mine ca o ploaie de vara unde nu e numic altceva decat dragostea ta; x
-Orice drum parcurs, e mai frumos in doi

- I just need somebody to love I, I don't need too much Just somebody to love.
- I need you here with me.Cause music makes me free
- Nu o lasa sa plece o iubesti si te iubeste
-Dupa mult timp iti dai seama cat de mult iti lipseste acel cinevastraight face
-Rau si bine, doar cu tine! love struck
-Iubesc din nou, zambesc din nou.Este ceea ce conteaza happy
- Si tot astept dupa tine, astept sa vezi cat de mult tin la tine love struck
- Eu raman cu amintirea ta iar tu cu zambetul meu love struck
-Spui ca ma iubesti, sper ca nu te minti happy

1 răspuns:
| Ninna explică:

Prea frumoase aceste cuvinte Emanuela :* mersi mult!