| Vastator278 a întrebat:

! DAU FUNDIȚĂ!
Salut! Am o problema la Lb.Latină, nu prea ma descurc atat de bine dar fac eforturi sa trec pe al doilea semestru. Am pe primul sem 4 iar pe al doilea imi trebuie 6 si am notele 3, 7, 5, 7,7 si am 3 în teză... Si dupa calculele mele mi-ar trebui un 10. Voi cum credeti, ma simt foarte trist si nu stiu cum sa o scot la capat! Mai am doar o singura oră de latina! Am de facut si o tema si ma gandesc ca daca o fac pentru ultima oră, mi-ar mai da o sansa sa trec... Voi ce credeti?

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Pe voi chiar va chinuie cu latina wtf? laughing)) Cand am fost eu in liceu la filo latina era ora de relaxare si am schimbat vreo 3 profe si cu toate era la fel