| anonim_4396 a întrebat:

Dau fundita aceluia care ma ajuta cu un raspuns detaliat!
Cum pot sa imi inregistrez vocea pe calculator?

Răspuns Câştigător
| NimeniAlta a răspuns:

In primul rand iti trebuie un microfon care sa fie conectat la pc. Apoi dai la Start> All programs> Accesories> Enterteinment> Sound recorder. Apesi bulina rosie[pot spunelaughing] si incepi sa canti sau sa vorbesti[ ce vrei tuon the phone. Dupa ce ai terminat apesi patratul negru ca sa se opreasca din inregistrat. In cazul in care inregistrarea tine mai mult de 60 de secunde, se va opri singur.
Succeshappy

5 răspunsuri:
| juniper a răspuns:

Iti trebuie si un microfon.

| denisa_2911 a răspuns:

Dai la start-programe-accesorii-inregistrare voce... sper ca te-am ajutat. pup

| Lola_5953 a răspuns:

Ai nevoie de microfon

| đąиiعℓ a răspuns:

Simplu intri in programs si apesi Sound Recorder

| antooo08 a răspuns:

Pai iti trebuie microfon si un program...eu am Audacity...big grin