| anonim_4396 a întrebat:

Dau fundita.as vrea sa slabesc cam intr-o saptamana si ceva merg in excursie la innot si as vrea sa slabesc de la picioare de la genunchi in sus nu sunt nici grasa dar eu cred ca se poate si mai binebig grin ceva sfaturi va rogg. dau fundita pentru un rasp bun

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cum să slăbești într-o săptămână când abia în 2 săptămâni se tonifica masa musculară, cu exerciții fizice zilnice și o dietă săracă în calorii dar care să asigure minimul necesar de vitamine, săruri, etc. pentru buna lui funcționare?
Îți mai surâde idea?
Învață să mănânci.
Pa, pa.