| BoomLove a întrebat:

Dau fundita! Buna TPU. Am si eu o mica dilema, ca sa-i spun asa. Pai eu am 14 ani. Sunt o fata frumoasa [nu vreau sa ma dau mare, dar multi mi-au confirmat-o]. Din cate am inteles sunt cea mai frumoasa fata de la mine din clasa. Cu toate acestea, sunt singura care nu are prieten. Toate colegele mele [pana si cele mai urate] au prieten si eu nu. Nu inteleg de ce. Adica nu am fite si nici nu sunt vreo "vedeta". Nu ma dau mare cu nimic. As vrea un mic sfat :*. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| roxana_1249 a răspuns:

Poarta te si tu la fel ca toate fetele de la tine din clasa ...si vezi apoi...astept raspuns si funda :*:*

3 răspunsuri:
| irinnnnnaaaaaa a răspuns:

:O vai zici ca esti surioara mea geamana cea pierdutalaughing).In situatia asta is si eu, numai ca eu am 15 anishori si am iesit dintr`o relatie acum o luna:p.Eu acum sincer nici nu stiu` daca vreau sa fiu cu un baiat sau nu, pentru ca eu inca mai tin la fostul`straight face din pacate.Nici eu nu inteleg dc colegele mele au si eu` fiin cea mai frms din cls dupa spusele colegilor si a multor baieti nu inteleg de ce nu am.oricum poate e mai bine asa, dar stai linistita ca o sa vina vremea aceea cand o sa vina si la noi un baietel frumusel:p.daca vrei sa mai vb da`mi msj cu id tau:*(eu`s din br). Hydi ti pup:*... Funda daca te-am ajutat cu ceva:d

| valy2894 a răspuns:

Părerea mea este că ar trebui să ai mai multă răbdare și să nu-ți mai faci griji în privința asta.pentru că toate se întâmplă la timpul lorhappywinking

| Lil4ik_6194 a răspuns:

Ce clasa esti?