| Mandy a întrebat:

Dau fundita :*. Care e cel mai bun film de dragoste pe care l-ati vazut?

Răspuns Câştigător
| DouaPuncteIcs a răspuns:

Titanic
:X

http://www.filmeon-line.com/......trate.html il poti veddea mai in josul paginii:X
8->

8 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Time travelers wife. E genial, desi cartea m-a facut sa plang, filmul nu.
Titanic
Remember me
Serendipity
The notebook

| ascovit a răspuns:

Remember me
Twilight
It's a boy girl thing ( asta nu stu cat de "romantic" o fi insa merita vazut:X:X:X)

| YukyTsukiyomi a răspuns:

A WALK TO REMEMBER (e foarte tare merita vazut:X) sunt sigura ca o sa-ti placa funda?big grin

| fgch a răspuns:

hee hee. Uita-te la Don Juan DeMarco (Jhonny Depp, m-am uitat de vreo 20 de ori la el :X), Scent of a woman(Al Pacino, superb filmul)

| Iulia_4983 a răspuns:

Titaniclove struck
Amor la distanta.
a moment to rememberday dreaming
eat pray lovebatting eyelashes
vizionare placuta! sper sa iti placahee hee

| sufletverde a răspuns:

A walk to remember
Best of!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Спеши любить" priveste nu o sa-ti para rau!

| evildreams97 a răspuns:

Remember me...:X.
Titanic
Love story
:X funda?batting eyelashes