| Andrei10101 a întrebat:

Dau fundita daca imi ziceti care joaca farmerama si ce lvl aveti puncte experienta rang mingi de fotbal detalii... numele meu de la farmerama este first1player cine vrea imi trimiteti o minge si dau inapoi.

43 răspunsuri:
| Star4You a răspuns:

Lvl88,30000000 gologani, 1000 mamudele, Cont Premium

| robby212 a răspuns (pentru Star4You):

Eu nu am cont premium.

| victoras2002 a răspuns:

Bagati-ma si pe mine.
Cont: dobrevictoras
Rang: Trimmer de iarba
Gologani: 3000
Mamudele: 0
PE:37808

| maximadalinutz a răspuns:

Eu joc farmerama am lv 52 aproape 53 si vreau sa vand contul mai multe detalii despre contul meu: am pus intrebare pe TPU ca il vand acolo sunt puse ori ce mic de tali din contul meu pret negociabil id:madalinionntzx

| alexmilan12345 a răspuns:

Pentru cei care au intrebat cum faci rost de mmamudele uite aici:trimite prin sms tonguerimeşti: 200 Mamudele pe SMS pentru doar 0, 50 €!

Trimite doar: BIG 4535263

la numărul: 1395

Ai grijă de spaţiul dintre BIG şi 4535263! codul se schimba odata la 3 luni ...acest cod este pentru martie, aprilie, mai si pana pe 2 iunie:*spor la farmerit!

| mary_2806 a răspuns:

Adugatima la vecini marytzu_98 aproape level 8 joc de 2 zile nah.

| kups a răspuns:

Ca sa treceti mai repede de la un lvl la altul e chinuiala, stelutele e toata treaba la acest joc daca ai stelute deblochezi toate zonele si poti planta mai mult si multe altele, cod pentru stelute cine vrea sa incerce BIG 30992927 sms la 7465 mai multe stelute si la 1395 mai putine(atentie la spatiu dintre big si cod)stelutele se dau in functie de credit din cate stiu lu un prieten i s-a dat 10 stelute cu 30 de centi, Acum ramane la alegerea voastra chinuiala sau cativa centi si cat de cat munca e usurata, spor la treaba!

| Cosmin1494 a răspuns:

Buna
SI eu joc farmerama am lvl 53, 290 de mii de gologani si 1038798 de exp big grin adaugatima daca vreti la prieteni... numele meu e vladek94

| bazyl a răspuns:

Auzi cea mai buna faza este sa trimiti un sms cu textul BIG 6607032 ATENTIE SPATIU INTRE BIG si numarul 6607032...

costul sms-ului este gratis...iar in schimb primesti 100 de mamudele si 10 stelute...

| mihay0luka a răspuns:

Salut, am level 21 pe farmerama si sunt foarte activ...mai am 5 locuri la prieteni!
P. S:Si eu caut prieteni activiwinking

| mihay0luka a răspuns:

Am facut level 23 si sunt foarte activ!
Numele meu pe farmerama:mihay0luka... orieteni ca level peste 20, daca nu mai este loc, cautatzi-ma pe mess si poate mai sterg si din ei si va adaug p voi! mr_mihailuky@yahoo.com

| Bogdan_5050 a răspuns:

Andrei daca vrei un prieten cu lvl mare iama pe mine am lvl 44 userul esti bogdan.007

| ionutz_6793 a răspuns:

Bagati'ma si pe mine la pr pe farmerama yo_ion83 numele meuwinking