| Yousosweet a întrebat:

Dau fundita! Daca un baiat ma tachineaza mereu, face fel si fel de lucruri ca sa ma enerveze, imi copiaza uneori gesturile, are momente in care se uita fix in ochii mei si in care se comporta frumos cu mine inseamna ca ma place? argumentati va roog.

Răspuns Câştigător
| MrsDraguttza a răspuns:

Wow, exact la fel imi face si mie un baiat
Clar, te place
Adica e evident, vrea sa te enerveze ca sa iti atraga atentia

Dar daca vrei sa scapi de el, ignora-l

Eu asa am facut
Si am scapat de el
Dupa care a inceput din nou laughing

1 răspuns:
| Nolkyz a răspuns:

Păi nu e de argumentat nimic, ai argumentat chiar tu când i-ai descris comportamentul, şi da, eu zic că te place.