| AyLLin a întrebat:

Dau fundita pentru cel care-mi spune cum sa rezolv urmatoarea problema:la yahoo messenger cand dau pe pliculetul de sub status sa-mi citesc mail-ul imi apare o pictograma scrie o adresa cred si jos de tot scrie"Application not found". va rog ajutati-ma sau macar spuneti-mi care e problema ori sa-mi spuneti cum sa o rezolv.multumesc.

Răspuns Câştigător
| ѕтαяχωαяѕ a răspuns:

Asa imi aparea si mie si nu stiu din ce cauza, dar apoi mi-am schimbat windows`ul si nu`mi mai aparea.incearca sa-ti reinstalezi messenger`ul sa vezi daca merge da` eu zic sa intri pe mail de pe google pentru ca dupa aia sa nu strici ceva

1 răspuns:
| AyLLin explică:

L-am reinstalat si nimic offf...