| Iasmina08 a întrebat:

am si eu o problema la messenger. Acum am versiunea10 a mess-ului, dar problema o aveam si inainte sa instalesz aceasta versiune. Daca incerc sa intru pe vreun link pus la status de catre cineva din lista mea, nu merge imi apare o balarie mare de eroare.si la sfarsit scrie application not found. Si asta se intampla si daca vreau sa intru pe mail direct din casuta de pe mess. Ce pot sa fac sa pot sa imi citesc e-mailul.Va pup:*:*:

1 răspuns:
| YoSiAtat a răspuns:

Simplu, ai grija sa ai un browser web setat ca browser implicit. Recomandat este, sa nu ai mai multe, ci doar unul instalat in pc si acela sa fie setat ca browser implicit. Simplu! FUNDITA?