| 12calutroian12 a întrebat:

Dau iteme si conturi pe Metin2.ro! Salut. Dau iteme si conturi de lv maricel p aries contra iteme si/sau euro p tel(itemele le vreau pe serverul Draco.(conturi con1-lv42 si are alte caract de lv 20 si cel de 49-are exp 90% iteme bune 200k si alte carcat cel mai mare de lv30)(iteme:smoking, solzi+4, 3 perechi papuci pv, tigru +7 cu grabei +2 si multe altele)Pentru alte informatii aveti la dispozitie id:formetin28@yahoo.com

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu un cont pe draco de 41 imi dai iteme pe aries si bani pe el?

| Florin_3159 a răspuns:

Am eu cont pe Draco lv 25 aici florinutzu_best82 cautama