| anonim_4396 a întrebat:

Dc am o inima asa de idioata?crying imi place de cel mai idiot/nesimtit/natarau/cum vreti voi baiat din sc,,, nu pot sa`mi iau ochii de la el si nu stiu dc.se poarta urat cu toata lumea, inclusiv cu mine [chiar ma uraste rau de tot si asta imi convine, dar nu stiu dcthinking]. ce pot sa fac sa nu`mi mai placa de el? am incercat sa fiu cu alt baiat si nu a mersoh go on
idei?:-s

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Stii cum se zice:de la ura la iubire nu e decat un pas.Incearca sa te imprietenesti cu el

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Inimii nu ii poti porunci laughing. Il placi pentru ca iti place ceva la el.Probabil fizicul.ca, comportamentul lui lasa foarte mult de dorit straight face. Daca se comporta urat cu tine, uita'l.Mai ciudat. tu iti dai seama de asta, dar nu il poti uitathinking Incearca sa il eviti, sa nu te mai intalnesti asa de des cu el.si mai iesi si cu alti baietihappy

| smile a răspuns:

Buna! trec si eu prin asta si faptul ca se comporta urat cu tine te face sa crezi ca iti acorda atentie(eu asa cred la mine asa este ). Cred ca mai bine ai incerca sa nu ii mai acorzi importanta(ceea ce fac si eu )si sa te racesti fata de el -distanta cat mai mare.SUCCES

| UninspiredName a răspuns:

Pai ce iti place la el? E dragut? Si daca e asa cum zici tu, si lucrurile pe care le face nu iti plac, pana la urma ce te atrage la el?
Asculta melodia asta. poate te face sa intelgi, dar mrg, oricum ti se potriveste : http://www.youtube.com/watch?v=p1WROMzlXjw
Trebuie sa iti iei cumva gandul de la el.nu te mai uita la el.stiu ca e greu pentru ca si mie mi s-a intamplat la fel.trebuie sa uiti doar.