| Zaleilah a întrebat:

Dc am sanii lasati la 14 ani port des sutien crying

4 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Scuza ma ca te intreb s au sa ti zic ~! Dar daca nu mai esti virgina nu mai ai sanii fermi ~! s au poate aceasta este structura ta fizica? pur si simplu si nu mai ai ce face? Asa iai avut din totdeauna? Inca de cind au aparut?

| AndraAlexaLove a răspuns:

Pai se poate din cauza sutienului:p
Nu e bine sa porti asa devreme sutien...Majoritatea femeilor poarta sutien abia de la 20 si ceva de ani...la varsta ta chiar nu este bine sa o faci!
Incearca sa porti mai bine bustiere, sau poarta mai rar sutienul!winking
Sper ca te'am ajutat!:*

| Coccco a răspuns:

Pentru ca esti inca in dezvoltare si atunci sani s-au lasat deoarece sarma aceea de la sutien le sustine mereu sus sau depinde cum vrei si atunci ele nu mai au forma pe care trebuia sa o aibe. Incearca sa porti mai rar sutien acum cat esti mai micuta.
Sper ca te-am ajutat:*

| Coccco a răspuns:

Cum a spus si IntorsDiniad poate este devina si ca nu mai esti virgina(daca nu mai esti ) dar cea mai raspandita este sarma de la sutien. Incearca sa le scoti macar.
:*