| tooxicbrunette a întrebat:

Dc euuu?

In ultima vreme. sunt vorbita mereu. absolute orice. si culmea. toata lumea vb exact ce nu e adevarat. m-am saturat de totsi. numai am pe nimeni in cartier si aici ma refer la prietene crying. toata lumea numai de mine vbeste! nu`I mai support! imi vine sa stau numai in casa si daca vreau sa ies p afara as prefera sa ies in oras! dc tocmai eu? nu m-am **** nu nimic! si toata lumea zice ca o ard cu toti. ca invart fel si fel de afaceri. ca imi intretin iubitu chestii d`astea! angry si vr sa va spun ca fostul meu prieten asa cum era el. si cum ziceau toti de el ca nu ma merita am ajuns la vb lui. sa numai stau "cu ele "! si regret enorm de mult pentru ca pe el l-am dat la o parte si am ales asa-zisele prietene angry care acu au demonstra ce fel de persoane sunt. ce sa fac sa numai am starea asta aiurea? Deci mi`e scarab de cartieru in care stau. mama stie cum e fata ei. si are incredere in mine si ma sustine. da ma simt asa nasol de tot! dc eu? tinta barfelor? nistee sfatuuuri vaa rog crying

5 răspunsuri:
| NewSummer2013 a răspuns:

Inteleg perfect ce simnti...
exact aceleasi lucruri le-am simntit si eu intr-o perioada,
exact asa ca tine.sad

eu pur si simplu am ignorat totul si am dat totul uitariiu si am inceput sa vb cu prietenele si colgele mele ca si sum nimic nu s-ar fi intamplat.prima data m-au privit ciudat si bineinteles iar au inceput sa barfeasca dar pentru ca au vazut ca nu bag inseama barfa si nu am afecteaza deloc in final au renuntat la acest obicei prostesc.

| Bleahhhhhh a răspuns:

Pentru ca lumea e invidioasa...happy Incearca sa iti gasesti alti prieteni nu neaparat din cartierul tau chiar da mergi ceva mai mult o vei putea lua de la inceput

| simplekid1905 a răspuns:

Ceau happy. daca esti vorbita inseamna ca existi si in acelasi timp esti invidiata tongue.nu l`e acorda prea multa atentie si asta o sa-i enerveze si in acelasi timp o sa vada ca nu pui la suflet tot ceea ce zic si or sa inceteze.crede`ma functioneaza pentru ca mai urat ii ranesti cu indiferenta decat cu forta sau raspunzandu`le la prostii pentru ca asta vor oh go on. ceau :*

| andreutza_5786 a răspuns:

Pai si eu am patit astaoh go on dar eu am iesit prin oras cu cea mai buna pr a mea care era lg me si pe ceilalti nu le-am bagat in seamaoh go on apoi cum au vazut ca nu ma intereseaza mau lasat in pace si acum nu mai vorbesc cu ele pentru ca nu se merita

| Narfundo a răspuns:

Se ofera cineva sa barfeasca cu mine despre toxicbrunnete?