| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU am o intrebare,unei prietene ii place de mine si inainte de a-i placea de mine vorbea cu o fata foarte mult si erau cele mai bune prietene,de cand ii place de mine vorbeste mult cu mine si din cauza asta ele s-au certat si acum nu mai vorbesc una cu cealalta, cum sa le impac? sugestii, nu pot sa le pun fata in fata fiindca stau in acelasi cartier ele 2 dar una e colega de scoala cu mine si cealalta nu

1 răspuns:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Cu un pupic si le inviti la tine pe fiecare separat la ore diferite