| HotinAlexandra a întrebat:

De cee mai exista in România specimeni de bombardier care poarta blugi skinny și e mai pensat ca mine, sa aiba ceva de comentat, m-am luat in gura cu el și l-am făcut in toate felurile pana m-a scos prietena mea afara din shaormerie. El vorbeste care cere sahorma pe datorie. Mi-a stricat toată ziua și aveam un vibe asa de bun, se trezește un specimen de asta sa iți strice ziua.

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Din exact acelasi motiv pentru care exista si pitipoance cu bot de rata, cu sprancene pictate, tatuaje si chiar cu belciuge in nas, limba sau buric.
Este doar o moda, inventata de aceia care urla sa iasa in evidenta.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Moaama si tu ai luat shaorma cu banii jos? cash? 30 lei? pffff

| HotinAlexandra explică (pentru suntserios):

Da sunt serios, fix de pe strada am luat 30 de leilaughing)

| Cosmin3412 a răspuns:

Exista si in alte țări nu doar în România. Întrebarea este de ce mai exista specimene care atrag atenția la asta? Specimene care baga de seama ce fac altii cum se îmbracă si ce poartă? Țațele de pe bancă au evoluat, merg la shaorma in oraș și se ia îmbrăcămintea oamenilor.

| HotinAlexandra explică (pentru Cosmin3412):

Din cauza la specimene de genu România nu evoluează, m-am saturat de ei

| Cosmin3412 a răspuns (pentru HotinAlexandra):

Ce treaba are una cu alta? Daca era asa cum spui tu, țările occidentale trebuia sa fie mult sub România. Problema nu sunt ei, problema sunt aia care nu au loc de ei. Nu-mi plac bulani,nu-mi plac nici mie aia care poartă skinny, dar ce-mi pasă mie,daca omul asa se simte bine,e treaba lui ce poartă. În schimb ma deranjează mai mult oamenii ca tine, care nu au loc de altii, ca se îmbracă cumva sau ca se pensează. Mai sunt unii care se epilează complet, de aia ai uitat sa spui? Ce importanță are cu evoluția româniei? Crezi ca mie imi plac fetele cu tatuaje sau cercei prin diferite locuri? Sau cu botox, sau cu silicoane. Nici macar alea care se marchează excesiv nu-mi plac. Dar nu e treaba mea ce fac ele. Dacă așa se simt bine, treaba lor. Nu ma deranjează. E normal sa avem gusturi diferite si plăceri diferite.

| HotinAlexandra explică (pentru Cosmin3412):

Eu am loc de mine, se pare ca tu nu prea ai loc de alți, nu iți convine cum arată nu ai tu dreptul sa comentezi, ca nu mănânc la masa ta

| Cosmin3412 a răspuns (pentru HotinAlexandra):

Eu n-am dreptul sa comentez? Păi cine a scris postarea?
Tu ai dreptul să-ți dai cu parerea altii nu?