| aly a întrebat:

Dc nu merge metin2fun? ofer funda!

Răspuns Câştigător
| AndyIQ a răspuns:

Prostie mare sad<
Nu stiu sigur dar cred ca se lucreaza.
Imi aduc aminte ca in partea de sus a jocului erau chestiile alea cu bonusuri si tinand mouse-ul pe ele apareau niste zile smug ultima oara mai erau vreo 5 ( cand m-am uitat eu ), cred ca vor sa le reanoiasca...dar nu stiu de ce dureaza asa mult sad
P.s : si eu disper laughing

5 răspunsuri:
| Maomau a răspuns:

Pentru ca azi e zi libera!

| aly explică (pentru Maomau):

Raspunde ma daca stii despre ce e vorba nu ca sa te afli in treaba straight face

| Maomau a răspuns (pentru aly):

Ce sa-ti raspun?
La mine merge fara probleme!

| aly explică (pentru Maomau):

Daca esti prost n-am ce sa iti fac.Serverul e inchis rolling on the floor

| Maomau a răspuns (pentru aly):

Cum n-ai ce sa-mi faci?
Poti sa-mi suflii in duda ca slitzul se deschide usor!