| ღViS3CoLoRaT3ღ a întrebat:

Dc oamenii care sunt diferiti(speciali) vor sa fie normali, iar cei normali vor sa fie speciali?straight facefundabig grin

Răspuns Câştigător
| EuSaraheana a răspuns:

In viata nimeni nu este multumit de el insusi, isi doreste mereu sa schimbe ceva, de ex o bruneta si-ar dori sa fie blonda, o fata cu parul carliontat si l-ar dori sa fie drept...si asa mai departe

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Fiecare are un gust in viata asta, comportamentul variaza de la fiecare persoana si asta e, unii au ciuda, altii sunt de treaba si tot asa.

| Sultana_4823 a răspuns:

Fiecare vrea ceea ce nu are.