| Anitei_Sebi_1992 a întrebat:

De ce oamenii sunt diferiti?

5 răspunsuri:
| TashaUhm a răspuns:

De ce ziua e Soarele pe cer si noaptea apar stelele?
Daca eram la fel, ce rost mai avea existenta noastra?
Asta ne face speciali`! Caracterul, vocabularul, comportamentul.
Daca sunt doi trandafiri, unul rosu, iar altul alb, de ce il alegi pe cel rosu?

Pfff. pentru mai multe detalii va rugam sa consultati un specialist`! laughing

| JeffRider93 a răspuns:

Fiecare om are pasiuni diferite, sunt interesati de persoane diferite, au atractii diferite...Pratic,e imposibil sa gasesti doi oameni care sa fie identici...Plus,unii stiu sa minta si mint mai mereu, iar altii sunt sinceri si iti spun mereu adevarul.Ma rog.Asta e parerea mea :]

| dorin1990 a răspuns:

Crezi ca am putea trai intr-o lume in care toti am fi la fel? ne-am plictisi ar fi aiurea

| Daydream a răspuns:

Ar fi plictisitor daca am fi toti la fel!
Fundita?

| AndraAlee16 a răspuns:

Gandeste-te cum ar fi daca am fi toti la fel. Unde ar mai fi divertismentul aici? Ne-am plictisi enorm. Toti au pasiuni sau sunt interesati de persoane diferite. Trebuie sa ne cunoastem unii pe altii.