| PetronelaBurlacu a întrebat:

Dc uni raspund foarte vulgar la intrebari aici. poate oameni chiar au nevoie de un sfat si ei raspund foarte urat.nu stiu dar ar trebui facut ceva!

4 răspunsuri:
| ºPishcotº a răspuns:

Sunt niste persoane inconstiente, care vor avea si ele nevoie de ajutor si vor fi rasplatite cu aceeasi monedahappy!

Noi pur si simplu trebuie sa-i ignoram!

Ceao!:*

| Larisa a răspuns:

Vor sa epateze,cred ca daca fac asta sunt grozavi si toata lumea ii invidiaza,din fericire,unii sunt deosebit de rai si nu ar vrea sa te vada la bine,este important ca aceste persoane sa fie ignorate, in timp daca nu li se accorda atentie, si nu li se raspunde o lasa mai moale

| Maothecat a răspuns:

Pentru ca au venit aici ca sa-si bata joc de oameni sau pentru ca le lipseste o doaga.

| ostea a răspuns:

Omul face cît îl duce mintea. Asta este.