| davidwarner a întrebat:

De 2 luni obisnuiesc sa nu mananc mai mult de 1000 kcal pe zi. Acum daca depasesc ma ingras repede, ce pot face pentru a impiedica asta? Si cum pot (metode pe care le-ati incercat si au dat roade, nu teori de pe net) sa elimin grasime de pe abdomen, nu este foarte multa si de slabit nu cred ca ar fi cazul am 173 cm si 51 de kg.

Răspuns Câştigător
| Mihai7best a răspuns:

Eu is baiat am 1. 76 si vreo 57kg si mananc tot ce vreau laughing asa ca nu mai fii asa stresata de greutatea ta

1 răspuns:
| LoVe_6598 a răspuns:

Am auzit ca daca bei apa minerala dupa fiecare masa dizolva kal si. nu stiu. ma rog. eu nu incerc ca sunt bine asa cum sunt laughing
fundita?