| sensibilosu a întrebat:

De 2 zile am observat ca in partea stanga a capului (de pe umeri) am cateva fire de par albe! si am doar 13 1ni...nu stiu ce sa fac, help me!

3 răspunsuri:
| κλάους a răspuns:

Viata este dura...pentru uni da, pentru alti nu. Vorbeste cu un doctor, cu parintii si cred ca o sa gasesti solutii. Baftawinking

| herbalist a răspuns:

Nu ai de ce sa te ingrijorezi; acestea pot fi vazute si la copii mult mai miciwinking cu timpul vor mai disparea daca ai mai multe; deci inca o data nu ai de c e sa te temiwinking

| Smile_9049 a răspuns:

Mascheaza'le, vopeste'le...sau da-mi'le mie.Mie mi'ar placea, ar fi genial. Uite, eroul din "De veghe in lanul de secara"(Holden Caulfield il chema cred)avea si el fire albe si se folosea de ele ca sa isi cumpere alcool in baruri aratandu'le chelnerului/barmanului.Foloseste dezavantajele in avantajul tau.