| fanezodo a întrebat:

De blackfriday cam ce reduceri sunt la telefoane? Gen un telefon de 5000 de lei cam la ce pret ar fi redus?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Poate ajunge și la juma' de preț!

| Ineys a răspuns:

4499 de lei, cam asa.

| alexalx1234 a răspuns:

Ar creste pretul inainte de black friday la vreo 6000-7000 si de black friday ar ajunge iar la 5000. Asa e la noi

Unul de 5000 lei dacă e uşor vandabil ajunge la 5200 lei, redus. Dacă nu se vinde bine, e vândut cam pe la 4899 lei. Black Friday e o ţeapă în majoritatea cazurilor şi toată lumea ştie asta. Reducerile adevărate sunt în perioada lichidărilor de stoc, Ianuarie şi Mai.