| numesiprenume0 a întrebat:

Ce parere aveti despre reducerile de Blackfriday in general? As dori daca se poate si informatii despre eMAG si comparate cu altele ca si preturi si reduceri.
Credeti ca preturile de Blackfriday vor fi cele mai mici din an? Eu de exemplu am achizitionat acum vreo 4-5 ani un laptop de Blackfriday de pe eMAG. Pe 1 decembrie de ziua Emag, am gasit un laptop cu caracteristici mai bune, care de Blackfriday nu era redus, la pretul pe care l-am cumparat pe cel cu reducere atunci...
Nelamuririle mele sunt urmatoarele:
Are eMAG preturi mai bune sau reduceri mai mari de Blackfriday in comparatie cu alte siteuri? Sunt cele mai mari reduceri din an, asa cum se zice?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Eu am cumparat un laptop de BlackFriday anul trecut si nici pana azi nu am gasit unul mai bun la acel pret.

Deci unele sunt reduse si sunt pe bune... altele nu. Acum depinde de fiecare, trebuie sa urmaresti bine preturile inainte sa stii ce vrei. Iti adaugi intr-o lista tot ce vrei si urmaresti mereu cum variaza preturile. Este o "vanatoare" unde trebuie sa ai multa atentie.

In comparatie cu alte siteuri... acum nu putem sa zicem sigur, pentru ca nu reduc aceleasi produse. Deci aici nu este clar. Daca ar fi doua produse la fel, atunci mai zicem. Dar pana atunci... nu.

4 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Daca prind reducere intelegi "Scumpire inainte cu o luna de blackfriday, apoi ieftinire la pretu initial inainte " da, avem reduceri.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Blackfriday in Romania nu inseamna reduceri inseamna doar marketing. Atat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se pare de prost gust Black friday - ul care se tine la noi.

Vei găsi și unele reduceri, dar trebuie totuși sa faci diferența dintre reducere si revenirea la prețul initial al produsului.winking

| ediron a răspuns:

Salutare, poti verifica pe comparatoare de preturi cum este ixa.ro, acolo exista o pagina speciala doar cu reducerile live (care exista in acest moment) si afli usor daca exista preturi bune.