| alinutzacodruta a întrebat:

De ca dupa ce postez o intrebare sau un raspuns nu imi apar pe site? cu toate ca sunt aprobatecryingcrying cred ca nici asta nu o sa-mi apara sadvoua vi s-a intamplat asa?

Răspuns Câştigător
| Silvia a răspuns:

Asa mi se intampla si mie.De alataieri.Deja m-am enervat. Dau un raspuns si vad ca apare mai tarziu.Scriu raspunsul acum, 19:32, oare la ce ora va aparea? Foarte aiurea site-ul zilele astea.Si intrebarile de pe prima pagina si de la "intrebari recente" sunt de azi-noapte...Ma rog. sper sa se rezolve cat mai repede.

4 răspunsuri:
| morenaRox a răspuns:

Buna happy Mie imi apar raspunsurile dupa o zi poate chiar si mai mult straight faceas dori sa-mi apara mai repede dar pana sunt aprobateee...greu sad

| andrei123 a răspuns:

Da mi s a intamplat, dar au aparut dupa putin timp

| andrei123 a răspuns:

Asteapta si u si o sa ti apara

Răspuns utilizator avertizat