| GabrielKOWALSKY a întrebat:

De când am băut whiskey cu restul nu prea mai am somn de 3 zile, de ce? E normal?

8 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Daca l-ai amestecat cu energizant e clar daca nu nu are legatura mie spre exemplu alcoolul imi face somn...

| GabrielKOWALSKY explică (pentru Freya1):

Da, mult energizant

| Freya1 a răspuns (pentru GabrielKOWALSKY):

Pai asta e..Nu mai face asa ca iti ataca inima pe deasupra

| GabrielKOWALSKY explică (pentru Freya1):

Ok, Da e normal asa 3 zile?

| Freya1 a răspuns (pentru GabrielKOWALSKY):

Nu chiar dar totusi la atatea energizanteee...

| FaraNumePls a răspuns:

Nu are legătură

| petitconseil a răspuns:

Banuiesc ca esti tanar si nu esti obisnuit cu whiskey. Alcoolul iti da organismul peste cap si il scoate din ritmul lui.Si da, la unii e normal sa nu doarma bine daca au baut, nefiind obisnuiti, iar altii dorm de mama focului pentru ca sunt mai indiferenti.

| GabrielKOWALSKY explică (pentru petitconseil):

E prima oara cand am baut mult, si am amestecat cu energizantt