| Catalinblue a întrebat:

De cate ori injurati pe zi? Rezistati o zi fara sa injurati, sa spuneti nu provocarilor si injurilor la persoana voastra? Stiu ca vi se pare usor dar incercati.

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Chiar daca nu-i frumos, nu stiu daca trece o zi fara sa injur, deci nu rezist

| MarianWLF a răspuns:

Acum ca ai adus vorba chiar am incercat asta, eu si inca cineva dar cateodata te scapi si injuri fara sa iti dai seama.
Nu am reusit laughing

| MihaelaMiikii a răspuns:

Nu rezit laughing cam dee 5 ori pe zilaughing) depindeelaughing