| ssshhh a întrebat:

De cate rapoarte(irevelant)este nevoie pentru a se inlatura o intrebare?
Si in cat timp se inlatura?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sunt doua cazuri: 1. Daca intrebarea este vizibila doar utilizatorilor logati este nevoie de o singura raportare a unui utilizator care are cel putin 5.000 puncte ori de mai multi utilizatori care sa insumeze cel putin 5.000 puncte. 2. Daca intrebarea este vizibila pentru toti (utilizatori logati si anonimi) este necesara sa fie raportata de cel putin 2 utilizatori, fiecare cu cate cel putin 5.000 puncte ori de mai multi utilizatori care sa aiba, cumulat, cel putin 10.000 puncte. Este inlaturata odata cu actualizarea site-ului. Intrebarea va fi vazuta apoi de catre administrator, care are hotararea finala, o sterge definitiv (daca raportarea a fost justificata) ori o reposteaza (daca raportarea nu se justifica). Numai bine!