| AnemonaP a întrebat:

De cateva saptamani mi-am bagat net pe telefon, ma rog messenger nelimitat si din prima zi in care am intrat dupa aceea cand am intrat pe mess in pc imi aparea ca intrau mereu niste numere : 100002725@chat.facebook.com cv de genu multe ieseau si intrau non-stop credeam ca e de la net, cand nu intru pe mess pe telefon nu-mi apare, si le scriam cv, dadeam buzzuri si nimic, dadeau sa le adaug in lista sau ignor le dadeam ignor si nu se intampla nimic, si astazi imi apare ca mi-a trimis un nr din ala un mesaj si in el este vorba de o prietena de-a mea, imi puteti spune ce se intampla va rog? sunt agitata Funda+vot

P. S. Fara raspunsuri stupide

1 răspuns:
| Simon a răspuns:

Posibil sa fie vorba de sincronizarea contactelor tale din telefon cu Y! Messenger. Care nu prea s-a efectuat cu succes.