| anonim_4396 a întrebat:

Cand sunt pe mess, ( am multi messenger ) ma joc linistita jocuri si vad ca de fiecare data, mi se mai deschide o fereastra de mess. Dar nu stiu de ce. In calculator nu mi-a intrat nimeni sau pe mess dar e foarte enervant cand sunt pe mess mi se mai deschide inca un mess si imi apare ceva cu sing out...

Chestia e... daca nu as avea multi mess nu s-ar mai intampla?
Cum il dezinstalez?

1 răspuns:
| robbie a răspuns:

Poti sa apesi pe X la messenger si tot ai fi pe el, iar daca ai facut asta cred ca ar trebui sa-l intrebi pe un specialist