| Thesecretgirl2005 a întrebat:

De câteva zile mă simt foarte tristă. Și nu înțeleg de ce. Îmi vine să plâng fără motiv. Nu știu ce este cu mine, nu mai am chef să ies cu prietenii, nu am chef de nimic. Mă simt foarte ciudat. Nu am mai spus asta nimănui.

Cum să fac să mă simt mai fericită. Cum să scap de tristețea asta fără motiv? Chiar am nevoie de niște sfaturi!

4 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Nu mai fiți triști mai copii. Viața trebuie trăită fiindca e frumoasă.
Nu merita sa fii trist fara motiv.
Deci capu sus, viața merge înainte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citește o carte amuzantă.
Dacă nu merge, încearcă să scrii tu o carte amuzantă.

| Victoria18 a răspuns:

Depresie.

| VALCUANDREI1994 a răspuns:

Da-ti voie sa fii nefericita. Asa o sa afli care este probema. Incearca sa te analizezi si sa vezi ce schimbari ai putea sa faci ca sa scapi de aceasta stare. Este foarte bine ca plangi. Te descarci si dupa poti sa te concentrezi mai bine.