| dienutzaTH a întrebat:

De ce aproape toti spuneti ca Tokio Hotel sunt gay?

10 răspunsuri:
| xDcreepy a răspuns:

Hei, cine isi permite sa-mi injure trupa favorita facandu-i gay? Daca lui Bill ii place sa se machieze, nu inseamna frate ca e gay. Gay e ala ca Solcanu care vine zicand din 5 in 5 min. "Ah, la naiba" si care e un gay pitiponc(scuzati expresia). Ce aveti mai cu Tokio Hotel: ba ca's emo, ba ca's gay, lasati-i frate in pace. Eu una ii ador si nu merita. (faceti-l pe Justin Bieber gay cat vreti ca nu ma supar). Bill canta despre reltii esuate cu unele fete, iar voi ziceti ca-i gay. sad x(

| Twitter a răspuns:

Nu e nimeni gay! \m/

O poza cu bill care chiar trebuie vazuta;)
http://sphotos.ak.fbcdn.net/......5213_n.jpg

:)) \m/

| OchyDeViperă4Love a răspuns:

Mie Tokio Hotel nu mi de pare ca e o trupa gay. Multi se iau de ei. Toti zic ca sunt gay cand nu e adevarat. Sunt toti frumosi si chiar au o voce buna. Nu are rost sa ii faceti gay. Arata ei unpic dar nu sunt. Tokio Hotel 4ever! :*

| Cereala a răspuns:

Servus, pentru ca sunt niste cocalari(unii), fraeri sau oameni care se iau dupa imbracaminte sau stil ca sa caracterizeze oamenii straight face

| Rockingblack a răspuns:

Hey! tokio hotel nu sunt gay! bill ca. mi-a spus pe facebook, in timp ce tom urla la el sa plece ca au treaba, cu poze cu ei sarutandu-se, nu sunt gay! sunteti penibili!

| Sshine a răspuns:

Fiindca cei din mass-media stiu ce sa ne bage pe gat happy. Pot spune ca la inceput si eu am fost de aceeasi parere, adica wtf laughing voi ati vazut ce par avea Bill?! Dar dupa ceva timp ( cand am auzit ca si-a facut baiatu` prietena smug ) mi-am schimbat parerea happy. Si totusi smug nimeni nu poate stii whistling

| HumanoidWorldTokioHotel a răspuns:

Buna!
Pt. ca sunt prosti(aia care spun ca s gay TH)nu ai ca sa le zici. rolling eyes

| ZiZix a răspuns:

Aia care spun ca sunt gay sunt niste prosti.pe buna acum.pentru ca bill este un ingeras sensibil, foarte sweet nu inseamna ce e gay, la fel si tom.si gustav si nici georg.sunt o mare faan si stiu cum este.toti.ba sa-s emo, ba ca-s drogatai, ba ca-s gay.deja m-am obisbnuit si nu-mi mai abt capu sa le explic ca nu-s gay.pe buen acum.cine asculta tokio hotel. orice melodie(toate sunt super)si spune ca nu stiu sa cante, ala e retardat.adica.cum sa nu-ai placa tokio hotel.ma rog, fiecare cu gusturile lor.

TOKIO HOTEL 4 EVER AND EVER

| KIttyeu_6222 a răspuns:

Stai calma, si eu sunt fana si stiu cum e... dar sunt fireste prosti sa judece dupa aparente.Ideea a fost scornita pentru stinge succesul lor, mass-media a dezvoltat-o si acum orice tampit spune asta.Totusi in ciuda criticilor, Tokio Hotel continua sa ia premii si sa faca concerte impecabile.Bill e cel mai scump solist cu o voce de milioane...si apropo sunt curioasa daca baietii care zic ca Bill e gay, au atatea fete sa viseze la eitongue. Asa ca So What? Imi place muzica lor il ador pe Bill si chiar nu ma intereseaza ce zic astia:* TOKIO HOTEL FOREVER!

| dienutzaTH explică:

Am uitat sa spun mai sus ca sunt fana.