| 000MadMAX000 a întrebat:

.mai asculta cineva Tokio Hotel? Hai spuneti-mi ca nu sunt singurul.

Răspuns Câştigător
| LeeWay a răspuns:

E o emisiune gen Megastar.cv gen Super Star Deutschland...dar nu sunt sigura.E nemtesc oricum

35 răspunsuri:
| alissu a răspuns:

Am ascultat 2 ani, dar acum s-au prostit rau, nici nu mai canta din cate am auzit Bill si-a pierdut vocea ( asa sustine intr-un interviu), trupa s-a destramat etc.La inceput cantau muzica buna, dupa comerciala.Nu e prima trupa de acest fel, dar am iubit-o mult, am copilarit cu ea si mereu vor fi Tokio Hotel

| 000MadMAX000 explică (pentru alissu):

Ce ma bucur ca in sfarsit mai vad si eu pe cineva ca apreciaza trupa asta,e trist sa vezi ca imediat ce pun o intrebare cu o trupa gen emo imediat sar toti cu gura ca e "crap" gen commenturile de mai la inceput, oricum e mare pacat ca nu mai canta am auzit si eu despre bill ca si-a pierdut vocea, pacat, erau buni inca ii mai ascult, sunt curios ce trupe mai asculti?

| alissu a răspuns (pentru 000MadMAX000):

Rock in general.dar daca vrei screamo sau emocore ar fi Bring me to horizon ( ascult cateva melodii); iti spun sincer mai bine asculta rock sau metal te linistesc mai mult big grin

| 000MadMAX000 explică (pentru alissu):

Pai da ca rock ascult si eu si screamo cand am chef depinde ce stare am, asculti BVB?

| alissu a răspuns (pentru 000MadMAX000):

Of course ( scuze ca raspund intarziat, dar nu prea intru) big grin Daca vrei trimite-mi un mesaj in preivat cu id tau si vorbim mai multe pe mess ^^

| KristalPop a răspuns:

E bine... nici nu trebuie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da esti singurul emolau de pe site.

| 000MadMAX000 explică (pentru anonim_4396):

Si ce daca, perfer sa fiu emo decat un cocalar infect.

| anonim_4396 a răspuns (pentru 000MadMAX000):

N-ai decat sa fi un om fara viata, tot timpul nefericit si plangacios.puppy dog eyes

devil

| 000MadMAX000 explică (pentru anonim_4396):

Prietene daca ai fi in pielea mea ai intelege, da infine intrebarea nu era despre mine si personalitatea mea.

| KristalPop a răspuns (pentru 000MadMAX000):

Wow, wow, frate, uşor. Care-i problema ta? Tipul a spus adevărul. Dar tu? Sper că ai un motiv bine întemeiat pentru a-l jigni. Individul nu te-a făcut un emoist f**ut de viaţă care îşi taie venele. Aşa că las-o mai moale. Nu este nevoie să jigneşti ca un gay. Aaa, şi apropo, chestia cu "cocalar infect" se potriveşte mai bine stilului emo.winking

| 000MadMAX000 explică (pentru KristalPop):

Frate i-ao usor, nu am jignit pe nimeni, cand am zis cocalar infec nu l-am facut pe el asa, am zis doar ca prefer sa fiu emo decat un cocalar, Nu intelege gresit..nu jignesc pe nimeni...nu am nimic cu nimeni..vad ca situatia a degenerat de la intrebarea initiala. daca sunt emo ce? sunt cu imi place nu are nimeni dreptul sa ma judece.

| KristalPop a răspuns (pentru 000MadMAX000):

Te-am judecat eu cumva?! Fiecare cu damblaua lui...

| 000MadMAX000 explică (pentru KristalPop):

Asta asa e, nu nu am zis asta pentru ca nu ai facut asta, am vorbit asa in general nu m-am referit la tine.

| KristalPop a răspuns (pentru 000MadMAX000):

Credeam că te-ai ofticat din pricină că ţi-a zis ăla "emolău". laughing

| 000MadMAX000 explică (pentru KristalPop):

laughing..Nu m-am ofticat deloc.laughing..nu ma deranjeaza.big grin

| Høst a răspuns:

Mai bine ascult cum se pișă o vacă.

| 000MadMAX000 explică (pentru Høst):

Aha foarte interesant, clar raspunsul tau ne-a aratat multe despre tine, sa ghicesc esti manelist? Am ghicit nu-i asa?

| Høst a răspuns (pentru 000MadMAX000):

Întâi uită-te la playlist-ul meu să vezi ce ascult și apoi deschide fleanca.

| Ewelyne a răspuns:

Neahh. -.-" Prefer alte trupe gen : Suicide Silence, Black veil brides, Bring Me The Horizon, Stick Stickly, Brokencyde, etc.

| 000MadMAX000 explică (pentru Ewelyne):

Si eu ascult trupele astea, dar TH e clasic, cu ei am inceput sa ascult rock cand erau in top.

| Ewelyne a răspuns (pentru 000MadMAX000):

Am inteles.; 3

| LeeWay a răspuns:

Eu ascult Tokio Hotel.Si m-am bucurat foarte tare cand am vazut azi in revista BRAVO ca Bill si Tom s-au intors inapoi in viata publica si ca sunt juratii unui show TV din Germania.

| 000MadMAX000 explică (pentru LeeWay):

Wow vorbesti serios...chiar nu stiam asta.

| LeeWay a răspuns (pentru 000MadMAX000):

Da....si Bill are un nou look.Mai bine arata in 2006. da ii sta bine si asa

| 000MadMAX000 explică (pentru LeeWay):

Chiar m-ai facut foarte curios...si cum se numeste show-ul pe care il vor juriza?

| 000MadMAX000 explică (pentru LeeWay):

Dar de Gustav si de Georg stii ceva? Eu nu am mai auzit nimic de ei.

| 000MadMAX000 explică (pentru LeeWay):

Aha foarte tare o sa ma interesez si eu...ma bucur sa cunosc pe cineva care apreciaza muzica buna.

| LeeWay a răspuns (pentru 000MadMAX000):

:-)

| LeeWay a răspuns (pentru 000MadMAX000):

Nici eu...scuze de raspunsul asta asa de intarziat.Dar imi place ca mai exista oameni in Romania care mai asculta TH, Evanescence, etc.Ma saturasem de atati cocalari big grin

| 000MadMAX000 explică (pentru LeeWay):

Si eu ma bucur ca printre toti cocalarii din tara asta si nu sunt putini mai sunt si oameni care stiu sa aprecieze o trupa buna.

| LeeWay a răspuns (pentru 000MadMAX000):

Mi-ar placea sa stiu ce trupe mai asculti, poti sa imi trimiti un mesaj cu id tau? happy

| LeeWay a răspuns (pentru 000MadMAX000):

E o emisiune gen Megastar.cv gen Super Star Deutschland...dar nu sunt sigura.E nemtesc oricum

| eLleeenna a răspuns:

Tokio Hotel e una din formatiile mele preferate. Presupun ca este si a ta, dar asta nu inseamna sa asculti numai T.H. Din cate vad pe profilul tau, ai postat numai melodii de-ale lor. Incearca si alte formatii de ex: Nirvana, Linkin Park, Evanescence, HIM etc.

| 000MadMAX000 explică (pentru eLleeenna):

Da la fel e una din formatiile mele preferate, nu ascult doar TH ascult si Linkin Park imi place si Evanescence, HIM nu prea ascult, cateva imi plac.happy..Nirvana la fel, oricum ma bucur sa vad ca mai asculta cineva asa ceva.

| Dinca_Elena_1999 a răspuns:

Nu, nu esti singurul si eu ascult, si sunt si o fana big grin.