| qpPatricia a întrebat:

De ce are Martina Stoessel( Violetta) porecla tini? Uni supun ca are cam 1 60 inaltime. si am vazut pe cineva care a gasit ask.fm-ul ei si a intrebat-o iar ea a spus ca 1.70... :-s Funda!

Răspuns Câştigător
| kokomy a răspuns:

Vine de la Martina Stoessel(numele ei adevarat)-Martina-Tina-Tini

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Porecla ei probabil este de la ''thin'' ce inseamna slab, uscativ din limba engleza.happy Ea este o fata finuta dupa cum am observat si prietenii probabil rad putin de ea alintand-o ''thini''happy Sper ca te-am ajutat cu ''micuta'' Violetta.

| andreidovlete a răspuns:

E doar o porecla ex te cheama ion si prieteni iti spun onu

| AlexiaEne a răspuns:

De ce nu o intrebi? Asta e Ask-ul ei:http://ask.fm/MartinaTiniStoesselReal1122